Leczenie urazów kolan. Opinie o opasce Knee Active Plus

Leczenie urazów kolan. Opinie o opasce Knee Active Plus

Redakcja

2016-10-07

2 komentarze

Do czasu, gdy stawy nas nie bolą uznajemy, że absolutnie wszystko z nimi w porządku. Tymczasem, gdy ból zaczyna nam dokuczać stan chorobowy jest zwykle bardzo zaawansowany. Podobnie sytuacja się przedstawia, kiedy dochodzi do procesu zwyrodnieniowego. Ma bardzo podstępny charakter, albowiem rozwija się bez jakichkolwiek objawów, zaś jego leczenie jest długie i daje o sobie znać. Dlatego, aby zadbać o zdrowie stawów postawmy na Knee Active Plus. Opinie na temat tej innowacyjnej opaski magnetycznej są jednoznaczne.

Jak działa opaska Knee Active Plus?

Opaska działa niczym stabilizator - usztywnia nogę i odciąża rzepkę w trakcie pracy stawów. W efekcie prowadzi to do szybszego odzyskania pełnej sprawności. Ze względu na fakt, że została wykonana z miękkiego i niekrępującego ruchów materiału zapewnia swobodny przepływ powietrza do obolałego miejsca. To również ma wpływ na szybkość kuracji. 

Opaska złożona jest z dziesięciu magnesów pokrytych specjalnym materiałem, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Wytworzone ciepło pobudza ożywienie komórkowe i oczyszczenie krwi. Taki podkręcony do działania krwiobieg redukuje stany zapalne i poprawia pracę mięśni. Co więcej, opaska w odpowiedni sposób podtrzymuje rzepkę, zmniejszając przy tym ryzyko kolejnych urazów. 

Jak dbać o stawy?

W pierwszej kolejności nie zapominaj o ruchu! Postaw na umiarkowaną intensywność ćwiczeń, które pozwolą Ci nie tylko wymodelować figurę, ale także zwiększyć ruchomość stawów. Poza regularnym treningiem nie zapominaj o odpowiednio zbilansowanej diecie, bogatej w wapń, witaminę C i bioflawonoidy. Na stawy negatywne wpływa również stres, dlatego zadbajmy także o równowagę psychiczną, by cieszyć się pełnią zdrowia. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 561 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

boguslaw

2016-10-24 23:07:31


opaske oceniam 9/10. bardzo szybko sie czysci, pasuje i na lewe i na prawe kolano, dodatkowo bardzo wygodna. komfortowo sie nosi.

debowski

2016-10-10 09:34:19


mi taka opaska pomogla przy skreceniu kolana. lepiej sie chodzilo, a trzeba bylo nosic ja z 3 tygodnie

ZdrowieTreningiBieganie