Wystrzałowy wieczór panieński w pokoju zagadek w Warszawie

Wystrzałowy wieczór panieński w pokoju zagadek w Warszawie

Redakcja

2017-03-10

brak komentarzy

Koniec z banalnymi rozrywkami. Pokój zagadek w Warszawie wychodzi na ratunek! Wieczór panieński to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Każda chce spędzić go niecodziennie i sprawić, by został zapamiętany na zawsze. W końcu to ostatni wieczór wolności. Jednak ile można organizować go tylko i wyłącznie w klubach ze striptizem, pubach i innych podobnych miejscach? Czas zerwać z tą banalnością! W końcu jest wiele innych możliwości.

1. Paintball w innej odsłonie

Jeżeli Panna młoda lubi bardziej niecodzienne i ekstremalne spędzanie czasu to idealne rozwiązanie! Paintball laserowy to coś wspaniałego dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tym sporcie, a nie chcą ryzykować bolesnych śladów po kulkach z farbą. Podczas rozgrywki uczestniczy się w walce bez narażania się na siniaki. Wyposażony w elektroniczną zbroje i pistolet laserowy zawodnik porusza się w labiryncie pełnym przeszkód, a jego celem jest zestrzelenie jak największej ilości przeciwników oraz zdobywanie punktów. To gra która jednoczy grupę, pozwala oderwać się od codzienności

2. Wrotki w stylu disco

Wrotki to idealny pomysł na oryginalny wieczór panieński, co prawda bez striptizerów, jednak emocji nie zabraknie. Wykwalifikowany instruktor pomoże w pierwszych krokach na wrotkach, a potem zostaje już tylko zabawa w gronie najlepszych koleżanek. Wygłupom nie będzie końca.

3. Wieczór panieński w Warszawie w Escape the Game

Pomysł, na który opiera się cała zabawa jest niezwykle prosty. Grupa zostaje uwięziona w klimatycznym pokoju, który opiera się na danej tematyce, a zadaniem jest ucieczka z niego w jak najkrótszym czasie. Możliwe jest to po rozwiązaniu zagadek, które są w nim ukryte. Jednak nie jest to tak proste, gdyż pokój zagadek w Warszawie Escape the Game dopracowany jest w najmniejszym szczególe, przez to uczestnicy zabawy zostaną dosłownie pochłonięci przez zupełnie inną rzeczywistości. Ucieczka wymaga olbrzymiego zaangażowania sprytu i wiedzy, ale także współpracy grupy, gdyż bez tego nie uda się opuścić pokoju. Jednak w razie problemów organizatorzy mają przygotowany szereg podpowiedzi, które mają pomóc w ucieczce. Po zabawie można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 206 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Mężczyzna