Tanie sprzęty do ćwiczeń

Tanie sprzęty do ćwiczeń

Redakcja

2016-09-30

1 komentarz

Czujesz się niepewnie na sali treningowej, zatem postanawiasz trenować w czterech ścianach? Należy zakupić kilka sprzętów treningowych, by podkręcić skuteczność treningów. O których sprzętach mowa? 

Piłki do treningów

Nawet piłka do tenisa może uśmierzyć spięcie tkanki mięśniowej – wypróbuj ją do masażu, utrzymując między ścianą a plecami. Bardzo popularne stały się dodatkowo piłki do treningów o średnicy 45-85 cm, ze względu na to nadają się dla każdego, trening z nimi nie obciążają stawów i umacniają tkankę mięśniową. Na wielkich piłkach własną kondycję ruchową mogą zwiększać również pociechy oraz seniorzy. To gadżet zwykle używany przez fizjoterapeutów.

Hula-hop

Wiemy, jak istotne są treningi obszaru lędźwiowo-miedniczno-biodrowego. Polepszają postawę organizmu i likwidują ból w krzyżu. Oprócz tego pozwalają zyskać szczupłą talię i pozbyć się z niej paru niechcianych centymetrów. Świetnym rozwiązaniem na wypracowanie tych partii są trening z hula-hop. Gdy nabierzesz wprawy, możesz za jego pomocą trenować także ręce i nogi. Na pierwszy raz umieść hula-hop w talii i poruszając biodrami, kręć nim przez 1-2 minuty po 1-3 razy. Początkowe rezultaty zauważysz już po 7 dniach systematycznych treningów. 

Tubing, a więc guma gimnastyczna

Regularny trening z tubingiem jest pozbawiony ryzyka i urozmaici domowe treningi. Tubing możesz wykonywać do przysiadów i squatów, które wspomogą ci wyrzeźbić zabójcze mięśnie pupy. Stań na gumie z nieco rozłożonymi nogami, utrzymując rączki. Nastepnie obniż ciało, tak jakbyś miała usiąść zaraz na krześle. Gdy uda znajdą się w pozycji równoległej do podłoża, wysuń nogi, a tubing na dokładkę doda oporu, wówczas będziesz powracać do pozycji startowej. Przy użyciu takich treningów wypracujesz dodatkowo uda i łydki.

Platforma do balansowania - bosu

Platformy do balansowania lub zwanych inaczej bosu, wspaniale sprawdzają się dla ludzi na dowolnym poziomie zaawansowania. W przypadku amatorów, platforma wspiera w treningach balansu, co pozwala osiągnąć poprawną postawę ciała i wzmacnia mięśni obszaru lędźwiowo-miedniczno-biodrowego. Osoby zaawansowane mogą korzystać z platformy do umocnienia siły rąk i ramion czy wyrzeźbienia tkanki mięśniowej ud. Bosu powoduje, że kręgosłup staje się zdecydowanie bardziej elastyczny, sylwetką wysmukla się, a centymetry zanikają.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Kankusta Duo Forte w promocji:
Kankusta Duo Forte
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 167 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

krystianflorian

2016-10-10 09:37:04


swietnie jest cwiczyc w domu! mi to sie zawsze nie chcialo wychodzic na silownie, a bieganie w samotnosci mnie b. demotywowalo.

Treningi