Tabletki na przyrost mięśni czy trening? Część 2.

Tabletki na przyrost mięśni czy trening? Część 2.

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Mówiliśmy już, że wystarczą jedynie 3 tygodnie, by stworzyć w sobie nowe nawyki i przyzwyczajenia. Ale czy to wystarczy, by całkowicie porzucić tabletki na przyrost mięśni i intensywnie zabrać się za trening? Zanim zaczniemy nasze ćwiczenia, warto wypracować swój indywidualny plan działania i własny motywator, który będzie nas dopingował w gorsze dni. Co zatem działa na męskie ego?

Sto procent normy
Ważne jest, by Twój każdy miesiąc był poprzedzony solidnym planem treningowym. W planie może być zawarty jedynie jeden trening tygodniowo, jeżeli jesteś początkującym graczem. Pamiętaj, by po upływie 30 dni móc z dumą stwierdzić, że cel został wykonany w stu procentach. Sukces po pierwszym miesiącu pozwoli Ci zwiększyć normę o kolejne 10%. Jednocześnie wprowadź rozwiązania na sytuacje awaryjne, np. służbowy wyjazd. Wtedy będziesz miał nawet o 40% więcej motywacji do wypełnienia treningu pomimo przeciwności.

Dobry kompan
Będzie Ci o wiele łatwiej wytrwać w postanowieniach, gdy zaczniesz uczęszczać na siłownię razem z kumplem. To sprawi, że trudniej będzie wytłumaczyć się z błahych wymówek. Jednocześnie możesz poprosić partnerkę, by wskazała partie mięśni, nad którymi uważa, że powinieneś szczególnie popracować. Ukochana kobieta chętnie zmierzy Twoje postępy, a wszystkie sukcesy na pewno wynagrodzi.

Bij rekordy
Największą motywacją do dalszej pracy jest sukces. Dlatego mierz swoje postępy siłowe wyłącznie raz na miesiąc. Po okresie 30 dni wszelkie zmiany w Twoim ciele będą zauważalne. Niestety zbyt częste podejmowanie wyzwania i niemożność ich ukończenia może budzić frustrację, dlatego znaj umiar. Na wadze spokojnie możesz stawać codziennie.

Mniej lepiej niż nic
Każdy z nas zna moment, w którym jest naprawdę zmęczony i przepracowany. Jak w takich okolicznościach znaleźć czas na trening? Po pierwsze nastaw się na zmniejszenie planów z trzech serii na jedną bądź przebiegnięcie połowy dystansu zamiast całości. Takie nastawienie sprawi, że zdecydowanie chętniej podejdziesz do treningu. Jednocześnie istnieje wysokie prawdopodobieństwo dotrwania do jego końca, gdy już znajdziesz się w ½ swojej trasy.

Kapsułka kapsułce nierówna
Większość propozycji, którą znajdujemy w sklepie ma podobny skład podany jedynie w odmiennym opakowaniu. By mieć pewność, że uzupełnimy nasz organizm o skuteczne tabletki na przyrost mięśni, warto sięgnąć po to, co sprawdzone. Men Solution to naturalna dawka czystej l-argininy, która została umieszczona w każdej kapsułce. Jej drogocenne właściwości skutecznie wpływają na rozbudowę tkanki mięśniowej, a jednocześnie nie są inwazyjne dla organizmu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 178 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaTreningi