Tabletki na przyrost mięśni czy trening? Część 1.

Tabletki na przyrost mięśni czy trening? Część 1.

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Mówi się, że potrzeba nam jedynie trzech tygodni, by nabyć nowe przyzwyczajenia, również gdy mowa o przyzwyczajeniu się do dodatkowej aktywności fizycznej. Czy wiecie, że jedynie jeden na dziesięciu mężczyzn regularnie trenuje i dąży do utrzymania sprawności fizycznej. Ponad 1/3 panów próbowała swoich sił, lecz zaniechała jakichkolwiek starań. Dlaczego tak się dzieje? Jak osiągnąć satysfakcjonujące efekty i wytrwać w swoich postanowieniach?

Zarządzaj czasem

Masz wrażenie, że brakuje Ci czasu na trening? Dokładnie rozplanuj dzień i staraj się go wykorzystać w pełni. Nieefektywne zarządzanie czasem szczególnie ma miejsce, gdy przychodzimy na siłownię i nie wiemy od czego zacząć ćwiczenia. Zamiast nieproduktywnego działania, zrób pierwszy krok i wykorzystaj zegarem z timerem. Dzięki temu dostaniesz przypomnienie, by dostarczyć do organizmu na 3 godziny przed treningiem dawkę energii. Timer to także urządzenie wyznaczające przerwy w treningu i ograniczające marnowanie czasu na bezcelowe chodzenie pomiędzy sprzętami.

Znajdź swój flow

Moda na różnorodne aktywności przychodzi i odchodzi z każdym kolejnym sezonem, zaś moda na zdrową i szczupłą sylwetkę jest ponadczasowa. Kluczem do sukcesu i wytrwałości nie są tabletki na przyrost mięśni, ale poszukiwania tego, co sprawi Ci frajdę. Niech sport zamieni się w Twoją pasję, z której czerpiesz przyjemność. Jednocześnie do własnego treningu załącz ulubioną ścieżkę dźwiękową. Motywujący do działania soundtrack sprawi, że będziesz trenował dłużej i przede wszystkim mocniej.

Mała cząstka rywalizacji

Każdy mężczyzna ma w sobie potrzebę rywalizacji i cząstkę wojownika. Dlatego, gdy chcesz wyrzeźbić swoją sylwetkę postaw na współzawodnictwo. Wystarczy zakład z kumplem o to, który z Was pierwszy schudnie 5 kg, przebiegnie półmaraton bądź wyciśnie na ławeczce 100 kg. Jest to sposób, który doskonale się sprawdza w przypadku, gdy pragniemy do swojego planu dnia wprowadzić czynniki, do których nie możemy się osobiście przekonać.

Sprawdź suplementy

Nie wszystkie tabletki na przyrost mięśni nie spełniają swojej woli, lecz niemalże każde z nich działają we współpracy z treningiem. Dlatego jeżeli pragniesz satysfakcjonujących efektów, połącz aktywność z naturalną suplementacją – Men Solution. Składniki kapsułek zostały tak skomponowane, by przynieść maksymalnie korzyści w minimalnie krótkim czasie. Suplement został dokładnie przebadany, zaś jego skuteczność potwierdza 95% mężczyzn.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 185 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaTreningi