Skuteczny sposób na zwiotczałe ramiona!

Skuteczny sposób na zwiotczałe ramiona!

Redakcja

2016-09-11

brak komentarzy

Zwiotczałe ramiona, pokryte tkanką tłuszczu, czy tzw. "motylki" to kłopot praktycznie wszystkich kobiet. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się defektu i wypracowanie jędrnych ramion i rąk?

Nie zaniedbuj mięśni ramion

Aktywność na brzuch, treningi na pupę, ćwiczenia na uda - to one zajmują najwięcej czasu na siłowni. Stale zapominamy jednak o pozostałych częściach ciała - przykładowo ramionach, które wolimy zakryć ubraniami aniżeli popracować nad nimi. Jednak zaniedbanie ćwiczeń tkanki mięśniowej trójgłowych ramion zazwyczaj prowadzi do ich zaniku a także magazynowania w tym miejscu warstwy tłuszczu, wskutek czego pojawia się rezultat obwisłej, zwiotczałej, wiszącej cery. Jednak miejsce to podatne okazuje się również na atak cellulitu.

Ćwiczenie ramion nie jest tylko dla mężczyzn

Program siłowy jest także dla dziewczyn. Kobiety boją się podejmować walkę o pozytywny wygląd owej partii ciała, bo panuje przeświadczenie, że treningi z obciążeniami spowodują, że ramiona staną się masywne a także stracą łagodne, kobiece formy. Nic zdecydowanie bardziej mylnego! Ciało kobiety nie wytwarza tak ogromnej ilości naturalnego testosteronu, by po takich treningach figura a także jej wszystkie partie nabrały masywnego wyglądu. Zatem zamiast przez wiele godzin trenować na rowerze, biegać, czy robić treningi na maszynie epileptycznej w nadziei, że zmagazynowany na ramionach tłuszcz zniknie - musimy chwycić za ciężary!

Czytaj także: Czy pora treningu ma znaczenie?

Trening siłowo-areobowy na zwiotczałe ramiona

Aby efektywnie zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej szpecącym wygląd ramion, w trakcie ćwiczenia musimy skupić się nie jedynie na tricepsach, ale również nad mięśniami klatki piersiowej. Całe szczęście mięśnie trójgłowe ramienia dość szybko reagują na bodziec treningowy, a dobrze naszykowany plan treningu siłowo-aerobowego, połączony ze zrównoważona dietą zbyt błyskawicznie doprowadzi do wyeliminowania tkanki tłuszczowej z tego rejonu. Pięknie wyrzeźbione mięśnie sprawią, że już nigdy nie będzie konieczne zakrywanie ramion.

Czytaj także: Nordic walking - trening dla seniora

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 193 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieTreningi