Skuteczna reklama siłowni na wyciągnięcie ręki

Skuteczna reklama siłowni na wyciągnięcie ręki

Redakcja

2017-04-03

brak komentarzy

W Polsce działa ogromna liczba klubów fitness, a z każdym miesiącem powstają nowe tego typu placówki. Sprawia to, że dobra reklama siłowni jest na wagę złota. Rocznie około dwadzieścia procent osób jest zainteresowanych dołączeniem do ćwiczeń w klubie fitness. Takie zainteresowanie i rosnąca konkurencja sprawia, że siłownie muszą mocno się postarać by przekonać klientów do wyboru akurat ich sali treningowej.

Co zrobić, żeby reklama siłowni zadziałała?

Największy problem maja kluby fitness, które znajdują się w dużych miastach takich jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, czy Poznań. W tych lokalizacjach ilość tego typu placówek jest tak ogromna, że konkurencyjność jest bardzo dużym wyzwaniem. Dlatego też zwykła reklama nie wystarczy, trzeba skupić się na najbardziej powszechnym środku informacji jakim jest oczywiście internet. Obecnie największą popularnością cieszą się tzw. porównarki, które skupiają w sobie wiele danych. Tego typu stroną jest m.in. LepszyTrener.pl. Jest to jedna z największych polskich wyszukiwarek, która skupia w sobie profesjonalną kadrę trenerów oraz instruktorów. Pozwala to w łatwy sposób znaleźć specjalistę z naszej okolicy, który najbardziej odpowiada nam nie tylko pod względem kwalifikacji, lecz także charakteru, gdyż dobry kontakt z trenerem stanowi połowę sukcesu.

Sposoby na dobrą reklamę siłowni

Nie każda siłownia może sobie pozwolić, by zorganizować zajęcia z każdego możliwego rodzaju fitness, z racji, że jest tego szalenie ogromny wybór. Ciekawym pomysłem jest więc wprowadzić zajęcia o charakterze sezonowym. Niektóre formy aktywności są bowiem najbardziej popularne w konkretnych miesiącach roku jak np. zumba, która największym zainteresowanie cieszy się wiosną i jesienią. Zastosowanie takiej taktyki pomoże zapewnić zajęcia, którymi interesuje się w danej chwili grupa docelowa, przy jednoczesnym maksymalnym obcięciu kosztów, gdyż nie trzeba rozbudowywać całej siłowni i oferować wszystkich typów ćwiczeń jednocześnie. Jest to tylko jeden z sposobów, jednak z roku na rok trzeba będzie szukać ich więcej, gdyż rozwój tej branży w Polsce jest nieunikniony, przez co rynek będzie mocno nasycony, co jednocześnie oznacza dużą potrzebę walki o klienta.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 202 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Treningi