Oto najlepszy before party na wieczór kawalerski w Warszawie!

Oto najlepszy before party na wieczór kawalerski w Warszawie!

Redakcja

2017-03-10

brak komentarzy

Jak spędzić wyjątkowy wieczór kawalerski? Pokój zagadek w Warszawie to idealne rozwiązanie! Wieczór kawalerski to najważniejsza impreza w życiu mężczyzny. Trzeba pożegnać się z życiem kawalera, powspominać najśmieszniejsze i najbardziej ekstremalne imprezy. Jak to zrobić by przyszły Pan młody nie zapomniał tego wieczora? Czy warto zaplanować dodatkowe atrakcje oprócz klasycznego spędzania czasu w klubach, czy pubach? Z pomocą wychodzi pokój zagadek w Warszawie, który pomoże sprawić by ten wieczór stał się wyjątkowy i na pewno nie był nudny.

Wieczór kawalerski w Warszawie? Tylko w Escape the Game!

Sam pomysł pokoju zagadek w Warszawie jest niezwykle prosty. Cała idea opiera się na zamknięciu grupy osób w pomieszczeniu, które opiera się na danej tematyce, a zadanie to ucieczka z pokoju. Wydostanie się z niego możliwe jest tylko i wyłącznie po rozwiązaniu szeregu zagadek. Wydaje się to banalne, jednak nic bardziej mylnego! Opuścić pokój zagadek w Warszawie nie jest tak łatwo, gdyż rzeczywistość, do której przenosi się dana grupa, dopracowana jest w każdym najmniejszym szczególe, przez co pokój przenosi nas w zupełnie odległe miejsce.

Oczywiście organizatorzy nie zostawią grupy na pastwę losu i mają przygotowane szereg podpowiedzi, które mają pomóc grupie w momencie problemów z wydostaniem się pokoju zagadek.

Dlaczego warto postawić na escape room?

Escape the game może odwiedzić dosłownie każdy i spędzić niezapomniane chwile w zupełnie innym świecie. Klimat, który panuje w pokojach sprawia, że ucieczka z niego wymaga od grupy dużego zaangażowania m.in. sprytu, wiedzy oraz współpracy, a przede wszystkim inteligencji w celu dostrzeżenia zawiłych zagadek w nim ukrytych. Na życzenie grupy jest możliwość zorganizowania również cateringu. Sama gra trwa godzinę, a po jej zakończeniu, na życzenie grupy istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z tego wyjątkowego wieczoru.  

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 214 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Mężczyzna