Krokomierz, pulsometr, pas z bidonem, czyli najlepsze gadżety do biegania

Krokomierz, pulsometr, pas z bidonem, czyli najlepsze gadżety do biegania

Redakcja

2016-09-03

brak komentarzy

Gadżety do biegania pozwalają w dużym stopniu polepszyć jakość twoich ćwiczeń, nieważne od tego, czy jesteś już zawodowym joggerem, czy dopiero zaczynasz własną przygodę z bieganiem. Dobrze dobrane buty biegowe to baza dla każdego joggera. Ale pamiętajmy również o innych rzeczach usprawniających bieg, takich jak profesjonalne pasy z bidonami czy pendometry, a także o gadżetach do biegania powiększających stopień bezpieczeństwa na drodze.

Akcesoria biegowe

Gadżety biegowe to nie jakieś zbyteczne akcesoria. Nowatorski oraz dobrej jakości sprzęt do biegania wspomaga ćwiczącego oraz usprawnia bieg, a nawet może ocalić mu życie.

Krokomierz, a więc pendometr to proste narzędzie, które obecnie jest dostępne na przykład w zegarkach, napotnikach, odtwarzaczach muzyki czy smartfonach. Niezależnie od rodzaju, krokomierz przyczepia się do paska joggera. Narzędzie to, przy użyciu prostego wahadłowego mechanizmu, liczy ilość przebytych kroków. Najnowsze modele liczą również ilość spalonych kalorii. Gadżety biegowe, takie jak krokomierz, zwiększą twoją kontrolę nad ćwiczeniami.

Doświadczeni biegacze nie wychodzą na bieżnię bez pulsometrów, które pozwalają kontrolować pracę mięśnia sercowego oraz podtrzymywać właściwy puls, dzięki czemu regularny trening staje się efektywniejszy. W pigsklepach sportowych można dostać pulsometry wbudowane w zegarki sportowe.

Pas z bidonem ułatwi regularny trening wszystkim biegaczom. Jogging z butelką wody mineralnej w ręce lub z plecakiem niepotrzebnie utrudnia życie oraz nadwyręża kręgosłup.

Intensywne w barwie akcesoria biegowe – odblaskowe dodatki lub całe ubrania – pozwalają ocalić biegaczowi życie, jeżeli wybiera trasy, po których przemieszczają się również auta. Nie musi być ciemno, by potrzebna okazała się odzież sportowa do biegania z odblaskowymi detalami – wystarczy deszcz, mgła lub szarówka tuż przed świtem. Nie warto ryzykować.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 171 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieMężczyznaTreningi