Cztery skuteczne ćwiczenia z dzieckiem

Cztery skuteczne ćwiczenia z dzieckiem

Redakcja

2016-09-22

brak komentarzy

Młode, zapracowane mamy nie posiadają nazbyt dużo czasu dla siebie, a chciałyby jak najprędzej wrócić do figury sprzed ciąży. Na krągłości a także nadprogramowe centymetry bywa lekarstwo – ćwiczenie z maluchem. Jest to nowa moda wśród zapracowanych mam.

Przygotowanie do treningów

Ubierz się w komfortowy strój a także postaw blisko butelkę z wodą mineralną. Umieść malucha w nosidełku a także postaw przy rozłożonej macie.

Trening

Rozgrzewkę wykonuj sama, a maluch niech obserwuje ruchy mamy. Truchtaj w miejscu, wykonaj skłony, skrętoskłony a także serię przysiadów. Rozciągnij tkankę mięśniową nóg – stań w rozkroku, obróć się na bok a także przekładaj ciężar ciała raz na jedną nogę (zginając ją w kolanie), a potem obróć się oraz przenieś ciężar ciała na drugą nogę, także zginając ją w kolanie.

Ćwiczenie z dzieckiem - treningi wzmacniające

1. Chwyć dziecko na ręce. Odwróć je do siebie plecami a także opieraj na swojej klatce piersiowej. Uchwyć je pod pachami jedną ręką, a drugą trzymaj pomiędzy nóżkami. Stań w niewielkim rozkroku. Wykonaj serię półprzysiadów, uginając kolana do połówki a także schodząc biodrami do dołu. Zachowaj przy tym wyprostowaną figurę.

2. Wykonaj zwrot a także trzymając świetnie dziecko przyklęknij najedno kolano a także wyprostuj się. Powtarzaj trening przez obu kolan po 8 razy.

3. Będąc w pozycji leżącej na plecach złap maluszka pod boki a także unoś do góry prostując dłonie. Powtarzaj trening kilka razy.

4. Połóż maleństwo do nosidełka. Rozpocznij od pozycji klęku podpartego. Między rękoma musi odnaleźć się dolna krawędź nosidełka. Uśmiechając się do maluszka ugnij ramiona w łokciach a także pochyl się do dziecka. Daj maluszkowi buziaka a także wyprostuj ręce. Powtarzaj trening 8 razy.

Powyższe ćwiczenia z dzieckiem to nowa moda wśród zapracowanych mam. Zamiast hantli pozwolą wysmuklić ramiona i uzyskać wymarzoną wagę.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 174 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieTreningi