Baza trenerów pomoże Ci wybrać najlepszego instruktora

Baza trenerów pomoże Ci wybrać najlepszego instruktora

Redakcja

2017-04-03

brak komentarzy

Każdy, kto chce w końcu ruszyć się z fotela i zawalczyć o wymarzoną sylwetkę boryka się z problemem od czego zacząć, by nie stracić zapału oraz całkowicie wkręcić się w uprawianie sportu. Na całe szczęście baza trenerów jest tak ogromna, że spokojne można znaleźć kogoś dla siebie, kto sprawi, że trening bardzo szybko wejdzie nam w nawyk.

Początek przygody ze sportem

Na starcie niezwykle ważne jest by zastanowić się jaki rodzaj aktywności fizycznej nam odpowiada. Czy wystarczy tylko najzwyklejszy trening na siłowni lub w klubie fitness, czy jednak bardziej przemawia do nas konkretna dyscyplina sportu, jak np. krav maga czy joga. Co jednak w momencie kiedy nie możemy się zdecydować? Na szczęście z pomocą przychodzą liczne dni otwarte, które organizowane są w większości szkołach treningowych, przez co możemy poznać daną dyscyplinę na tyle dokładnie, by z łatwością podjąć decyzje. Kolejnym krokiem jest wybór konkretnego trenera. W tym przypadku niezwykle pomocna okazuje się strona LepszyTrener.pl, na której, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, możemy, po dokładnym przejrzeniu kwalifikacji i osiągnięć, znaleźć odpowiednią dla nas osobę. Wówczas nie pozostaje już nic innego, jak rozpocząć trening i obserwować własną zmiane na lepsze.

Baza trenerów – na co zwrócić uwagę szukają trenera

Bardzo ważne jest by, przed przystąpieniem do ćwiczeń, przeprowadzić rozmowę z trenerem. Warto opisać mu swoje oczekiwania i cel jaki przed sobą stawiamy. Dobry trener powinien wypytać nas szczegółowo o stan zdrowia, a także wykonać niezbędne pomiary ciała jak określenie wzrostu, wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej i zanotować pomiary całego ciała. Na podstawie tych wyników, jak i postawionych celów, określa on rodzaj treningu, a także dopasowuje dietę i suplementy. Istotne jest by trener na pierwszych zajęciach przeprowadził podstawowe testy sprawnościowe, przez co będzie on w stanie określi kondycje i dostosować do niej poziom ćwiczeń. A wszystko po to, by cel postawiony przez klienta być osiągnięty szybko, ale przede wszystkim w bezpieczny sposób.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 200 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaTreningi