Baza siłowni, czyli jak trafić do klienta

Baza siłowni, czyli jak trafić do klienta

Redakcja

2017-05-02

brak komentarzy

Coraz większa popularność klubów fitness sprawia, że obecnie spotkać w nich możemy pełen przekrój społeczny. Można zobaczyć tam osoby różne pod względem wykształcenia, płci, czy majątku. Jest to jednak spora trudność w przypadku reklamy, ponieważ zazwyczaj kieruje się ją do danej grupy docelowej, która w tym konkretnym przypadku jest naprawdę szeroka. Rozwiązaniem tego problemu jest jednak baza siłowni, która staje się obecnie coraz bardziej popularna.

Siłownia naprzeciw klientowi

Świadomość społeczna odnośnie zdrowego trybu życia wzrosła ostatnio na tyle, że obecnie korzystaniem z branży fitness może się pochwalić spora grupa osób, niezależnie od wieku czy płci. Jednak przez rosnący popyt, na tego rodzaju aktywność fizyczną, to również i ilość klubów fitness mocno wzrosła, a co za tym idzie siłownie dosłownie prześcigają się w ofertach,a wszystko po to, aby pozyskać klienta. Obecnie oferują one szereg dodatkowych udogodnień takich jak m.in. badania wydolnościowe, spotkania z dietetykami wszelkiego rodzaju, konsultacje ze stylistami, rehabilitantami, a nawet masażystami. Wszystko po to, by zatrzymać klienta na dłużej. Oferta zajęć podstawowych obecnie również jest coraz bardziej zróżnicowana, od zajęć klasycznych jak joga czy pilates, aż do tych nowych i niesamowicie popularnych jak zumba. Jednak jeżeli te przeróżne zabiegi marketingowe nie zdadzą rezultatu, to istnieje jeszcze jeden bardzo dobry sposób wypromowania swojej sali ćwiczeń, a jest nim baza siłowni.

Baza siłowni – o co chodzi?

W sieci dostępnych jest wiele porównywarek m.in. cen, czy ubezpieczeń. Ich zadanie jest bardzo proste, pomóc potencjalnemu klientowi w łatwy i szybki sposób wybrać najbardziej pasujący mu wariant, bez konieczności porównywania samemu setek opcji. Na podobnej zasadzie działa baza siłowni, która dostępna jest m.in. na stronie LepszyTrener.pl. Za pomocą niezwykle intuicyjnej wyszukiwarki każdy zainteresowany może znaleźć odpowiadającą mu siłownie, a także pojedynczą jednostkę, czyli trenera. Można wybrać odpowiadającą sobie dyscyplinę sportu i miejscowość przez co wynik wyszukiwania jest dokładny, co bardzo ułatwia późniejszy wybór. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, lecz także skraca czas poszukiwań o połowę. Umieszczenie więc swojego klubu w takiej bazie siłowni znacznie zwiększa szanse pozyskania klientów, a przez to, że portal jest skierowany do każdego, bez względu na wiek czy płeć, to zasięg tego typu reklamy jest bardzo szeroki.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 220 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaTreningi