Ćwiczenia na potencję dla każdego, czyli nie wszystko ogranicza się do siłowni!

Ćwiczenia na potencję dla każdego, czyli nie wszystko ogranicza się do siłowni!

Redakcja

2016-09-18

brak komentarzy

Nie lubisz przebywać na siłowni i salach treningowych, ale chciałbyś odnaleźć ćwiczenia na potencję idealne dla Ciebie? Uwaga! Są nietrudne, przyjemne i ogólnodostępne metody na polepszenie kondycji seksualnej, które masz na wyciągnięcie ręki! 

Błyskawiczne spacery

Badanie wykonane przez badaczy z Harwardu na próbie 31 tys. panów po 50 wykazało, że robienie treningów aerobowych redukuje niebezpieczeństwo pojawienia się dysfunkcji wzwodu o 30%. Inne analizy udowodniły, że ćwiczenia aerobowe, w trakcie których spalasz przynajmniej 200 kcal na dzień (a więc przykładowo ok. czterokilometrowy, błyskawiczny spacer) pozwalają zdecydowanie zredukować niebezpieczeństwo pojawienia się dysfunkcji wzwodu. Energiczne przechadzki zapobiegają im, polepszając mikrokrążenie i transport krwi.

Czytaj także: Fizyczne i psychologiczne przyczyny impotencji

Błyskawiczne przechadzki, bieg i inne ćwiczenia aerobowe polepszają jakość pożycia seksualnego na takiej samej zasadzie, na jakiej przeciwdziałają atakom serca. Utrzymują swobodny transport krwi w naczyniach krwionośnych. Może to zwiększyć jakość i długość wzwodu. Energiczne treningi, np. bieg i błyskawiczny spacer wyzwalają także endorfiny i odprężają, co polepsza seksualną kondycję.

Jeżeli nie park to... basen

Analizy wykonane przez badaczy z Harwardu na grupie 160 pływaków (kobiet i panów) dowiodły, że ci z nich, którzy skończyli 60 lat, prowadzili pożycie seksualne zbliżone do tych po 40. Jako że seks to typ ćwiczenia wytrzymałościowego, pływanie na długie dystanse spowoduje, że będziesz miał duże pokłady siły. Pływanie przez co najmniej pół godziny 3 razy tygodniowo zdecydowanie polepsza kondycję seksualną.

Pływanie sprzyja też utracie wagi, co także uatrakcyjnia jakość pożycia seksualnego. Badanie wykonane na grupie 110 otyłych panów z wahaniami potencji wykazało, że choćby utrata 10% wagi zwiększyła seksualną kondycję 1/3 badanych. Nie jest także sekretem, że eliminowanie nadwyżki tłuszczu i wypracowanie tkanki mięśniowej spowoduje, że pozostaniesz zdecydowanie bardziej atrakcyjny dla ukochanej. Efekt: korzystniejszy seks!

Czytaj także: Żeńskie i męskie feromony. Co to jest i jak to działa?

Istnieją zatem nie tylko tabletki na sprawność seksualną czy wysiłkowe ćwiczenia, które z racji swojego poziomu trudności nie wszędzie znajdą amatorów, lecz również ćwiczenia na potencję dostępne dla wszystkich. Zwyczajny spacer, mini sesja na basenie - to także może pomóc Ci w Twoim życiu intymnym. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 186 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaSeks