Sztuczne rzęsy u mężczyzny

Sztuczne rzęsy u mężczyzny

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Patrząc na bujną oprawę oczu takich mężczyzn jak Enrique Iglesias, Antonio Banderas czy Johny Deep nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie brwi i rzęsy są jest jednym z ich największych atutów. Ostatnio dostrzegli to również producenci kosmetyków kolorowych, włączając do swojej oferty specjalne sztuczne rzęsy dla mężczyzn.

Jedną z pierwszych marek, która odważyła się produkcję sztucznych rzęs dla panów jest brytyjska marka Eylure. Firma proponuje rzęsy z transparentnym, niewidocznym paskiem o grubszych lub cieńszych włoskach. Rzęsy dla mężczyzn szczególnym powodzeniem cieszą się w Azji, gdzie długie, męskie włoski są prawdziwą rzadkością (w porównaniu do rzęs Europejczyków rzęsy Azjatów są krótsze o połowę).

Marka Eylure to jedna z czołowych marek zajmująca się produkcją sztucznych rzęs. Pod koniec lat 40. utworzyli ją makijażyści – bracia Aylott. Ich sztandarowy produkt zyskał sławę dzięki filmowi Kleopatra. Sztuczne rzęsy Eylure noszone przez Elisabeth Taylor stały się obiektem pragnień wszystkich aktorek.

Z biegiem lat rzęsy Eylure ulegały coraz rozmaitym przemianom. Dziś paleta rzęs obejmuje zarówno modele bardzo dyskretne, które trudno odróżnić od naturalnych, aż po wersje niezwykle odświętne, zdobione brokatem i farbami. Także sama aplikacja jest już dużo łatwiejsza, a rzęsy utrzymują się dłużej na powiece.
Czy sztuczne rzęsy dla mężczyzn przyjmą się również w Polsce?
Choć na rodzimym rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dedykowanych panom, wydaje się, że Polacy wolą bardziej dyskretne formy pielęgnacji. W przypadku rzęs idealnie sprawdzają się odżywki i sera przyciemniające naturalną oprawę oka. Jednym z bardziej skutecznych preparatów tego typu jest Make Lash. Kosmetyk oparty na aktywnych składnikach jest łatwy w aplikacji, słynie z bezpieczeństwa, wysokiej skuteczności i szybkich efektach. Osoby stosujące serum systematycznie – już po kilku tygodniach cieszą się piękną oprawą oczu. Rzęsy są grubsze, dłuższe, gęstsze, lepiej odżywione – a przede wszystkim w pełni naturalne!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 205 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaUroda