Seks w statystykach – część 2

Seks w statystykach – część 2

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Szerokość geograficzna różni mężczyzn pod kątem ich charakteru, języka, wyglądu… i seksualnych osiągnięć. Zastanawiasz się, czy Twoje życie w sypialni wypada tak kolorowo jak u sąsiadów zza granicy? Dzisiaj po raz kolejny przyjrzymy się statystykom i zastanowimy się, którzy panowie najczęściej potrzebują wspomagania suplementów, a którzy kochają się najdłużej. Zaczynamy!

Czy wiesz, że Meksykanie to rekordziści w długości zabaw łóżkowych?
Od momentu rozpoczęcia gry wstępnej aż do finału upływają 23,17 minuty. Skąd ten wynik? Musisz pamiętać, że kultura Meksyku jest przepełniona miłością… do kobiet, jedzenia, życia, tańca i oczywiście seksu. Dokładnie widać to w sypialni. Tutaj koncentracja jest skupiona na odczuwaniu przyjemności, jak i na samym dawaniu z siebie tego, co najlepszego. Wspólna symbioza owocuje pozycją lidera.

Czy wiesz, że Australijczycy kochali się w największej liczbie miejsc?
Łóżko to standard. Za to lotnisko, taksówka, samolot, szpital czy transport publiczny to już wyższa szkoła jazdy. W każdym z tych miejsc Australijczycy uprawiali seks. Wynika to z ich skłonności do przygód, która również przekłada się na życie intymne. Nie bez znaczenia jest również podchodzenie. Warto wspomnieć, że Australijczycy mają bardzo wysoki poziom testosteronu i dopaminy w mózgu. Substancje mają silny związek z chęcią do podejmowania ryzyka, testowania nowych doznań i silną życiową energią. Nie powinien dziwić fakt, że tacy mężczyźni są gotowi wypróbować więcej miejsc na seks.

Czy wiesz, że Amerykanie najczęściej potrzebują dodatkowej wspomagania?
Co piąty mieszkaniec Stanów Zjednoczonych potrzebuje pomocy pigułek na potencję, zanim zacznie łóżkowe igraszki. Niestety średnia światowa wynosi 11 procent i stale ulega zwiększeniu. By nie rezygnować z przyjemności, warto zastanowić się jak wspomóc męską witalność. Może to jest najwyższy czas na zmianę diety bądź wprowadzenie dodatkowej aktywności poza klikaniem w przyciski laptopa? Kwestią wartą rozważenia są także suplementy, pod warunkiem, że postawimy na naturalne wsparcie – Potenga Sex Power Increase.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 167 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Seks