Seks w statystykach – część 1

Seks w statystykach – część 1

Redakcja

2016-07-27

1 komentarz

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jaki seks uprawiają inni faceci? Czy robią „to” częściej niż Wy sami i czy równie często zaspokajają swoje partnerki? Dzisiaj na warsztat nie weźmiemy Twoich kumpli z osiedla, ale statystycznych mężczyzn z krwi i kości, którzy są oddaleni od Ciebie o kilkanaście stopni szerokości geograficznej. Jesteś ciekawy jak wypada światowe zestawienie? Czytaj dalej.

Czy wiesz, że Brytyjczycy poświęcają najwięcej czasu grze wstępnej?
Statystyczny mieszkaniec Wysp poświęca erotycznemu preludium 17,44 minuty. Dlatego są liderami? Wystarczy wiedzieć, że początek lat 90. to popularność brytyjskiego programu telewizyjnego, w którym prowadząca prosiła przypadkowych mężczyzn o wskazanie na rysunku kobiecej łechtaczki. Efekty zaskoczyły wszystkich, ponieważ większość z nich nie potrafiła wskazać odpowiedniego miejsca. Sprawa była zawstydzająca, lecz Brytyjczycy wyciągnęli z niej lekcji i rozpoczęli naukę kobiecego ciała.

Czy wiesz, że uznaje się Greków jako mężczyzn kochających się najczęściej?
Statystyczny mieszkaniec Grecki uprawia seks dokładnie 4 razy w przeliczeniu tygodniowym. W czym tkwi sekret? Musisz pamiętać, że na Półwysep Bałkański, na którym zlokalizowana jest Grecja, docierają gorące promienie słoneczne przez 310 dni w roku. Udowodniono, że słońce reguluje wydzielanie testosteronu, dlatego nie powinna dziwić nas sprawność południowych mieszkańców. Nie możemy zapominać o greckiej diecie, która także stymuluje do pracy męski hormon.

Czy wiesz, że Węgrzy wypróbowali najwięcej pozycji seksualnych?
Przeciętny arsenał Węgra posiada 8 pozycji. Skąd wynikają takie statystyki? Na seksualność Węgrów miał wpływ komunizm, który do 1989 roku nie udostępniał takich pism jak „Playboy”. Nie było również dostępu do pełnej wersji „Kamasutry”. Obecnie wszystko jest w zasięgu ręki, a do pakietu doszedł Internet. Węgierscy mężczyźni podekscytowani nowymi możliwościami chcą wypróbować to, co czytają. Bierzmy z nich przykład!

A czy wiesz, jak wspomóc swoją sprawność w naturalny sposób?
Dłuższe i intensywniejsze stosunki obecnie są w zasięgu każdego mężczyzny. Wszystko jest możliwe za sprawą suplementu Potenga Sex Power Increase. Kapsułki gwarantują niezapomniane wrażenia, a dodatkowo wydłużają stosunek o kolejne 30 minut. Jednocześnie ich regularna aplikacja pozwala całkowicie pożegnać się z kłopotami z erekcją. Zaskocz swoją wybrankę własną sprawnością i spontanicznymi uniesieniami.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 224 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

karcia15

2016-10-14 12:11:54


haha to z łechtaczką było dobre:)

Seks