Przedłużenie stosunku jest możliwe!

Przedłużenie stosunku jest możliwe!

Redakcja

2016-09-21

brak komentarzy

Przedłużenie stosunku płciowego – czy to w ogóle możliwe? Tak, co więcej, metod, by tego dokonać jest dużo!

Przedwczesny wytrysk należy do zespołu dysfunkcji natury seksualnej. Nasilający się problem może pogorszyć relacje w związku, a także przyczynić się do kryzysu czy rozpadu. Według przygotowanych analiz około 30 proc. panów zmaga się z problemem wczesnego wytrysku. W grupie owej są również mężczyźni z niedużym bagażem doświadczeń natury seksualnej i ci, którzy w tym obszarze posiadają wieloletni staż.

Trudno jednoznacznie zdefiniować powody tejże choroby. U młodych osób źródłem będą buzujące hormony, w dojrzalszym – pojawiające ćwiczenia aerobowe nawarstwiające się kłopoty zdrowotne (między innymi nadciśnienie, tarczyca, prostata, cukrzyca). Innymi powodami okazują się częsta masturbacja lub przeciwnie – abstynencja, nadużywanie piwa czy pozostałych środków silnie odurzających. Mimo wszystko przytaczane powyżej przykłady to wyłącznie bodźce, które mogą ten etap pogłębiać, bo zdecydowana większość specjalistów twierdzi, że to problem o charakterze mentalnym.

Badania statystyczne 

Sześćdziesiąt osiem proc. Polaków definiuje własne pożycie seksualne za zadowalające, dziewięć proc. ma do niego zastrzeżenia. Tak wysokie zadowolenie wynika z niewielkich wymagań, bo dla licznych panów źródłem szczęścia okazuje się w ogóle prawdopodobieństwo uprawiania seksu. Cieszą się że „w ogóle dziewczyna mi daje”. W kwestii pań zaś potrzeby aeroby oczekiwania stale rosną.

Mniej więcej siedemdziesiąt jeden proc. Polaków w przedziale wieku piętnaście-czterdzieści dziewięć lat przyznaje się że uprawia seks co najmniej raz tygodniowo. Średnia długość takiego aktu (licząc od gry wstępnej do skończenia aktu) równa się dwadzieścia osiem min.. Licząc okres od wprowadzenia członka do pochwy, długość wtedy to trzynaście min.. Podane czasy są subiektywne, nikt z pośród ankietowanych nie robił tego ze stoperem. Zbadano także średnią ilość partnerów seksualnych w ciągu życia, wynosiła ona ok. czterech. Co najmniej raz co druga osoba uprawiała seks oralny, a co szósta seks analny.

Jedna piąta żyje w związku nieoficjalnym, z czego dwadzieścia osiem proc. w najbliższym okresie chce wziąć ślub. Ok. trzydzieści jeden proc. Polaków okazuje się singlami, z czego pięćdziesiąt sześć proc. tych ludzi diagnozuje że w ich środowisku niema adekwatnej osoby, z którą chcieli by się związać.

Zaburzenia seksualne - powody 

Jeżeli wyszło na to że, Twój „czas” jest grubo poniżej przeciętnej, można przypuszczać zaburzenie seksualne. Więc zmagania z przypadłością przedwczesnego wytrysku powinniśmy zacząć od zagwarantowania sobie komfortu psychicznego. Rozpocznij wojnę z problemami tkwiącymi w Twojej głowie, takimi jak: niepewność, stres, wypalenie zawodowe, stany depresyjne, brak dobrej samooceny, konflikty w związku, uczucie winy, traumatyczne doświadczenia.

Przedłużenie stosunku jest niewykluczone, jednak efekt taki wymaga czasu aeroby sporego zaparcia. Bazą dowolnych usprawnień okazuje się Twoje nastawienie, bo problem tkwi głęboko w Twojej psychice.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

SeksProblemy łóżkowe