Magnet Strong (opinie 2016) - czy są prawdziwe?

Magnet Strong (opinie 2016) - czy są prawdziwe?

Redakcja

2016-10-05

1 komentarz

Współczesny mężczyzna dwoi się i troi, aby wbudzić zainteresowanie kobiety. W barze proponuje kolorowe drinki, zaprasza do restauracji na ekskluzywną kolację i zapewnia swoje towarzystwo przez cały wieczór. Niestety nie każda kobieta bywa zainteresowana takim męskim przedstawicielem. Jak zatem sprawić, by pożądanie obudziło się u kobiety - zarówno stałej partnerki, jak u pań nowo poznanych w modnym klubie? Sprawa jest prostsza niż Ci się wydaje. Sekretem powodzenia mężczyzn są feromony Magnet Strong.

Opinie 2016 - najnowsze recenzje produktu

"Jestem z moją kobietą od 5 lat, a mam wrażenie, że nasze uczucie do siebie przygasa. Powoli wpadliśmy w rutynę, z której coraz trudniej się nam uwolnić. Nawet uprawiamy seks coraz rzadziej. Zastanawiałem się, jak to rozwiązać i w pewnym momencie brat podrzucił mi pomysł feromonów Magnet Strong. To był strzał w 10! Moja partnerka inaczej zaczęła na mnie patrzeć. Zyskałem na atrakcyjności w jej oczach, a nasz seks jest dużo lepszy niż na początku związku!"

Jacek, Dąbrowa Górnicza

"Dzięki Magnet Strong poznałem swoją żonę! Byłem na studiach zaocznych i na jeden z nudnych wykładów przyszła najpiękniejsza kobieta, jaką do tej pory widziałem! Szybko zaaplikowałem Magnet Strong i akurat usiadła obok mnie. Potem wyskoczyliśmy razem na kawę, zaczęliśmy się umawiać, a niedawno wzięliśmy ślub!"

Michał, Łódź

W czym tkwi sekret Magnet Strong?

Feromony to naturalne substancje produkowane przez ludzki organizm, lecz dopiero ich wysokie stężenie w Magnet Strong stanowi silny wabik na kobiety. Substancje, w tym androstadienon, stymulują przysadkę mózgową kobiet, czyli obszar, który odpowiada za pożądanie seksualne. Magnet Strong to feromony całkowicie bezzapachowe, zaś ich wpływ na przedstawicielki płci pięknej odbywa się bez udziału kobiecej świadomości. W efekcie w oczach pań mężczyzna staje się bardziej męski i pociągający.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Magnet Strong w promocji:
Magnet Strong
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 257 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

pio29

2016-10-14 12:06:15


podobno z biologią nie ma gadana. nadal rzadza nami bardzo mocne impulsy zwierzęce. być może to rzeczywiście pomaga?

SeksProblemy łóżkowe