Główne przyczyny problemów z potencją

Główne przyczyny problemów z potencją

Redakcja

2016-08-09

brak komentarzy

Potencja to umiejętność żołądka do zachowania właściwej sprawności seksualnej. Mężczyźni uskarżający się na dolegliwości z potencją napotykają problemy w wystartowaniu, zachowaniu i satysfakcjonującym skończeniu stosunku płciowego. Jest wiele czynników powodujących problemy z potencją. Przyczyny są często złożone i dopiero ich poznanie pozwoli skutecznie zwalczyć wszystkie trudności.

Problemy z potencją - najczęstsze przyczyny

Problemy z potencją to także dysfunkcje wzwodu, niemożność zdobycia orgazmu lub przedwczesny wytrysk. Skutkuje to nie jedynie brakiem satysfakcji ze współżycia seksualnego, ale także ogólnym osłabieniem organizmu. Zakłócenia erekcji u dojrzałych mężczyzn wynikają z fizjologicznego obniżenia poziomu testosteronu w ciele. Jednakże dysfunkcje seksualne przytrafiają się u panów w każdym wieku, prowadzących niehigieniczny a także nie do końca zdrowy tryb życia.

Zmień styl życia i zadbaj o zdrowie

Główne przyczyny problemów z potencją to:

  • niewłaściwa dieta,
  • sięganie po różnorodne używki,
  • brak regularnych treningów,
  • kłopoty ze snem i zmęczenie,
  • pojawienie się problemów w relacjach z partnerem,
  • kłótnie w pracy czy rodzinie,
  • stres, depresja oraz stany lękowe.

Na wyczerpanie zdolności seksualnych u mężczyzn mają wpływ ponadto inne dolegliwości lecznicze, wśród których najchętniej wymienia się:

  • dysfunkcje działań układu moczowo-płciowego, przykładowo przerost prostaty,
  • dysfunkcje układu naczyniowego, czyli mięśnia sercowego a także naczyń krwionośnych – żył oraz tętnic.

To głównie serce, pompując krew do genitaliów, powoduje że osoba jest w stanie współżyć i czerpać ogromną przyjemność z erotycznych doznań. Z tego powodu ludzie, którzy przeszli zawały mięśnia sercowego, udar mózgu, czy także chorujący na miażdżycę miewają problemy z osiągnięciem prawidłowego ukrwienia genitaliów, co zbyt obniża jakość odczuwania impulsów, u kobiet prowokuje zmniejszone nawilżenie pochwy, a ponadto jej suchość.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 216 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaSeks