Tabletki odchudzające na receptę – czy powinniśmy sięgać po suplementy?

Tabletki odchudzające na receptę – czy powinniśmy sięgać po suplementy?

Redakcja

2016-07-27

1 komentarz

Statystyczny Polak podejmuje średnio trzy próby odchudzania. Dlaczego powtarzamy nasze starania aż trzykrotnie i nie możemy wytrwać w raz podjętym zamierzeniu? Gdzie zatraca się motywacja? To dobry czas na rachunek sumienia, zastanowienie nad skutecznym sposobem odchudzania i metodami jego wsparcia. Czy tabletki odchudzające na receptę to zawsze dobry pomysł?

Skoro podejmujemy kilka prób odchudzania, warto zastanowić się nad motywacją. To od niej zależy systematyczność ćwiczeń. Poniżej podajemy 4 sposoby na wytrwanie w postanowieniu:

1. Dobre przygotowanie
Masz słabość do słodkości i innych niezdrowych przekąsek? Najwyższy czas się z nimi pożegnać. Przed rozpoczęciem diety pozwól sobie na ostatnią chwilę słabości i uroczyste zjedzenie ulubionej potrawy. Ciesz się tym momentem, a jednocześnie miej świadomość, że spożywasz ją po raz ostatni przed rozpoczęciem diety. Takie pożegnanie nadaje znaczenie odchudzaniu i motywuje na starcie.

2. Osiągalny cel
Jeżeli pojawią Ci się myśli o całkowitym porzuceniu pomysłu odchudzania przypomnij sobie, po co właściwie podejmujesz wyzwanie i ile czasu zostało do terminu. Świadomość, że zaniedbanie będzie nieodwracalne spowoduje, że dobrze się zastanowisz przed rezygnacją.

3. Świętowanie sukcesu
Nagradzanie siebie za własny sukces to największy motywator. Możesz obiecać sobie nagrodę za miesiąc wytrwania w diecie bądź ćwiczeniach czy zrzucenie 5 kilogramów. Najczęstszą nagrodą są zakupy po osiągnięciu mniejszego rozmiaru, która jest dodatkowo powiązana z odchudzającym zadaniem.

4. Zapis postępów
Dostrzeganie swoich postępów bywa niezwykle trudne, dlatego dobrym rozwiązaniem jest prowadzenie dziennika osiągnięć. Wystarczy systematycznie notować swoją wagę, robić zdjęcia swojej figurze. W chwilach zwątpienia metoda sprawdza się doskonale.

Tabletki odchudzające na receptę

Suplement to dobry pomysł, o ile pamiętamy, że nie rozwiązuje wszystkich naszych problemów. forskolina z pokrzywy. Skuteczność tabletek wynika wyłącznie z połączenia ich ze zbilansowaną dietą i regularnym treningiem. Oczywiście, nie musisz spędzać kilku godzin dziennie na siłowni – wystarczy wykorzystywać okazję do aktywności. Schody zamiast windy, spacer zamiast samochodu to proste kroki, które przybliżają do celu. A suplementy? Dzięki nim jesteś dwa kroki do przodu w odchudzaniu.

Catch Me, Patch Me

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 243 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

betista

2016-10-24 23:15:45


ja schudłam bez suplementów, ale znam też dziewczynę, która nie mogła i suplementy jej rzeczywiscie pomogły

OdchudzanieTreningi